Najnowsze komputery Intel NUC 13 Extreme Kit

Intel NUC 13 Extreme Kit to najnowsza propozycja amerykańskiej firmy dla osób, które poszukują mocnego i wydajnego komputera. Urządzenie jest wyposażone w czterordzeniowy procesor Intel Core i7-1185G7 oraz pamięć RAM o pojemności 32 GB. Komputer ma też bardzo dobrą grafikę – jest wyposażony w kartę NVIDIA GeForce RTX 2070 SUPER. Urządzenie jest dostępne w sprzedaży od kilku tygodni i można je kupić w cenie około 6500 złotych.

Najnowsze komputery Intel NUC 13 Extreme Kit – recenzja

Wśród najnowszych komputerów Intel NUC 13 Extreme Kit, można wyróżnić kilka interesujących modeli. Najbardziej podstawowy z nich to NUC7i3BNH, który jest wyposażony w procesor Intel Core i3-7100U oraz ma 2 gniazda SO-DIMM na pamięć RAM DDR4. Drugi model to NUC7i5BNK, który jest wyposażony w procesor Intel Core i5-7260U i ma 4 gniazda SO-DIMM na pamięć RAM DDR4. Ostatni model to NUC7i7BNH, który jest wyposażony w procesor Intel Core i7-7567U i ma 4 gniazda SO-DIMM na pamięć RAM DDR4.

Najnowsze komputery Intel NUC 13 Extreme Kit – opinie

Intel NUC 13 Extreme Kit to najnowsza propozycja amerykańskiej firmy dla osób, które poszukują mocnego i wydajnego komputera

Intel NUC 13 Extreme Kit to jeden z najnowszych modeli komputerów stacjonarnych tej marki. Jest to bardzo wydajny sprzęt, który sprawdzi się zarówno do codziennego użytku, jak i do bardziej wymagających zadań. Komputer posiada sześciordzeniowy procesor Intel Core i7-10710U, 16 GB pamięci RAM oraz kartę graficzną NVIDIA GeForce GTX 1650. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują wydajnego sprzętu do pracy lub do gier.

Intel NUC 13 Extreme Kit jest bardzo wydajnym komputerem stacjonarnym, który sprawdzi się zarówno do codziennego użytku, jak i do bardziej wymagających zadań. Posiada sześciordzeniowy procesor Intel Core i7-10710U, 16 GB pamięci RAM oraz kartę graficzną NVIDIA GeForce GTX 1650. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują wydajnego sprzętu do pracy lub do gier.

Test

Intel NUC 13 Extreme Kit to jeden z najnowszych komputerów stworzonych przez tę firmę. Jest to bardzo wydajny komputer, który może być używany do wielu różnych zadań. Można go używać do gier, pracy lub do codziennego użytku. Jest to bardzo lekki i poręczny komputer, który jest łatwy w transporcie.

Najnowsze komputery Intel NUC 13 Extreme Kit – porównanie


Intel NUC 13 Extreme Kit to najnowszy model komputera mini-PC od Intela. Jest on wyposażony w procesor Intel Core i7-1185G7, który jest najszybszym procesorem w tej serii. Komputer posiada także 8 GB pamięci RAM oraz 512 GB pamięci SSD. Jest on także wyposażony w zintegrowaną kartę graficzną Intel Iris Xe oraz w port Thunderbolt 4. Cena tego modelu to około 3000 złotych.

Oferta

Intel NUC 13 Extreme Kit to najnowsza propozycja dla miłośników komputerów o niezwykłych możliwościach. Jest to komputer typu mini PC, wyposażony w najnowsze podzespoły firmy Intel. Dzięki temu jest w stanie poradzić sobie z każdym zadaniem, jakie można mu postawić – od grania w najnowsze gry po pracę w wymagających programach. Warto także zwrócić uwagę na jego stylowy design, który sprawia, że ​​jest on świetnym dodatkiem do każdego domu lub biura.

Inne posty, które mogą Cię zainteresować